top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

jesteśmy akademią sportów walki.

cześć! To dla nas coś więcej niż tylko miejsce gdzie uczymy się walczyć.

Next Level oznacza dla nas ciągły rozwój. Na sali oczyszczamy głowę ze zbędnych myśli, dbamy o swoje ciało, świetnie spędzamy czas.

Dla nas nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz, czy trenujesz od lat. Każdy jest traktowany na równi. 

Jeśli dołączyłeś do Next Level to jesteś po właściwej stronie. 

Nasza akademia to miejsce gdzie często rodzą się przyjaźnie, znajomości i kontakty na całe życie. 

brazilian

jiu jitsu

tomalik.png

brazylijskie jiu jitsu
 

Nasza akademia specjalizuje się głównie w Brazylijskim Jiu Jitsu.
W naszych szeregach posiadamy Mistrza Europy w kategorii czarnych pasów oraz wielokrotnych medalistów takich imprez jak Mistrzostwa Polski. BJJ to walka głównie w parterze.
Walka rozpoczyna się w pozycji stojącej, jednak głównym zadaniem jest sprowadzenie rywala na ziemię oraz poddanie poprzez dźwignię lub duszenie. Pojedynek można również zwyciężyć zdobywając punkty za określone w zasadach pozycje. W brazylijskim jiu-jitsu uderzenia są niedozwolone. Jest to sport chwytany. Często można spotkać się z różnym nazewnictwem: BJJ / GRAPPLING / SUBMISSION FIGHTING. W naszym klubie trenujemy BJJ w dwóch formułach: NO-GI – bez kimon oraz GI – czyli w kimonach.

mixed martial arts

dusza.png

mma - mieszane sztuki walki
 

To druga z dyscyplin, w której specjalizuje się nasza akademia. MMA jest bardzo widowiskowym sportem walki. Zawodnicy mogą korzystać z bardzo szerokiego zakresu technik zapożyczanych z innych dyscyplin. Mixed Martial Arts – stąd nazwa Mieszane Sztuki Walki. Rywalizacja w MMA toczy się zarówno w stójce jak i w parterze. W walkach MMA dozwolone są rzuty, ciosy pięściami, kopnięcia, dźwignie, duszenia.
Zabronione są wszelkie techniki stwarzające znaczne niebezpieczeństwo dla zdrowia zawodników.

zajęcia dla dzieci

kids.png

zajęcia dla dzieci
 


W Next Level spory nacisk kładziemy na kształcenie i rozwój dzieci oraz młodzieży. Podział na grupy wiekowe pozwala nam zadbać o to, aby system nauki był dopasowany do możliwości najmłodszych. Większość zajęć skierowanych dla dzieci to zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu powiązane z elementami zapasów oraz akrobatyki. Treningi prowadzone są przez doświadczoną kadrę, która dba nie tylko o rozwój pod kątem BJJ, ale również o sprawność ogólną dzieci.

zajęcia dla kobiet

girls.png

zajęcia dla kobiet
 


W naszej ofercie mamy również zajęcia skierowane wyłącznie dla kobiet. Są to zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu z elementami samoobrony. Treningi prowadzone są od kompletnych podstaw więc nie ma znaczenia doświadczenie. Chodzi o dobrą zabawę, rozwój oraz nabycie umiejętności, które mogą pomóc w sytuacji realnego zagrożenia. Część kobiet myśląca o tym, aby zostać zawodniczkami również znajdzie w naszym klubie miejsce dla siebie. 

tu jesteśmy

Opole, ul. Luboszycka 11

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za zapytanie, odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe!

Bądź na bieżąco
 

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page